نمایشگر LED داخل سالن (indoor)

این نمایشگر ال ای دی قابلیت پخش تصاویر با وضوح بالا در داخل سالن را دارد.

نمایشگرهای اجاره ای LED ما  در انواع  دات پیچ 4 (P4)و p5 موجود است. کیفیت تصویر عالی و با وضوح  و شدت نور بالا می باشد.

کارشناسان طراحی ما با گلچینی از افکت های نوری و پس زمینه بسیار زیبا ، یک نورپردازی رویایی و هیجان انگیز را برای مراسم شما به ارمغان می آورند.

شما از این نمایشگر ال ای دی می توانید در همایش ها ، جشن ها و مراسم های خود استفاده نمایید.

نمونه ای از ویدیوی این نمایشگر

نمایشگر SMD دات پیچ 5 :

این نمایشگر که دارای کیفیت بسیار عالی می باشد و همچنین  فاصله هر پیکسل با پیکسل بعدی 5 میلی متر می باشد و در فاصله 3 الی 4 متر دید مناسبی دارد  و هرچقدر بیننده از این نمایشگر فاصله بگیرد تصویر را پیوسته تر و با وضوح بالاتری می بیند .

این نمایشگر  که در ابعاد دلخواه و  مورد  نیاز شما ساخته میشود بصورت بلوک های کوچک 64*64 سانتی متری می باشد و این موضوع باعث میشود که حمل و همچنین نصب نمایشگر آسانتر و سریع تر انجام شود .

از آنجایی که هر کابینت نمایشگر  P5 دارای یک (card control) جداگانه می باشد و استفاده از جدیدترین مادربردهای حال حاضر دنیا تصویر نهایی دارای بیشترین refresh rate خواهد بود .

شدت روشنایی این نمایشگر قابل کنترل می باشد و اگر در محیطی سرپوشیده استفاده شود امکان این وجود دارد که نور را طبق استاندارد تنظیم کرد و اگر این نمایشگر نیاز باشد در محیط باز نصب گردد این امکان وجود دارد که نور نمایشگر P5 را بیشتر کرد.

نمایشگر  P5 مناسب جهت استفاده در غرفه نمایشگاه ها و تالار ها و استفاده در مراسم های و همایش ها می باشد .

جهت استعلام قیمت اجاره و یا خرید نمایشگر P5 با شماره شرکت تماس بگیرید.

021-44016327

021-44015135

 

نمایشگر SMD دات پیچ 4:

این نمایشگر که دارای کیفیت بسیار عالی و همچنین  فاصله هر پیکسل با پیکسل بعدی 4 میلی متر می باشد و در فاصله 2 الی 3 متر دید مناسبی دارد  و هر چقدر بیننده از این نمایشگر فاصله بگیرد تصویر را پیوسته تر و با وضوح بالاتری میبیند .

این نمایشگر  که در ابعاد دلخواه و  مورد  نیاز شما ساخته میشود بصورت بلوک های کوچک 51.2×51.2 سانتی می باشد و این موضوع باعث میشود که حمل و همچنین نصب نمایشگر آسانتر و سریع تر بشود

از آنجایی که هر کابینت نمایشگر P4 دارای یک (card control ) جداگانه می باشد و همچنین استفاده از جدیدترین مادربردهای حال حاضر دنیا تصویر نهایی دارای بیشترین refresh rate خواهد بود

شدت روشنایی این نمایشگر قابل کنترل می باشد و اگر در محیطی سرپوشیده استفاده شود امکان این وجود دارد که نور را طبق استاندارد تنظیم کرد و اگر این نمایشگر نیاز باشد در محیط باز نصب گردد این امکان وجود دارد که نور نمایشگر P4 را بیشتر کرد.

نمایشگر  P4 مناسب جهت استفاده در غرفه نمایشگاه ها و تالار ها و استفاده در مراسم های و همایش ها می باشد .

جهت استعلام قیمت اجاره و یا خرید نمایشگر P4 با شماره شرکت تماس بگیرید

021-44015099

021-44098422